🔹 بازدید مدیر کل گمرک استان چهار محال بختیاری از شرکت ورق خودرو

🔹 بازدید مدیر کل گمرک استان چهار محال بختیاری از شرکت ورق خودرو

مدیر کل گمرک استان چهار محال بختیاری به همراه هیات همراه از خطوط تولید و تجهیزات شرکت ورق خودرو بازدید کردند.

🔸به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری، مدیر عامل شرکت ورق خودرو طی این بازدید ساختار، فعالیت ها، دستاوردها و حوزه های کاری ، توانمندی ها و وضعیت جاری شرکت را تشریح کرد. مدیر کل گمرک استان چهار محال بختیاری ضمن ابراز خرسندی از روند صعودی تولید در سال مهار تورم و رشد تولید در شرکت ورق خودرو گفت: شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری در راستای اشتغالزایی در منطقه تولید و صادرات ورق گالوانیزه از شرکت های موفق و قابل توجه کشور است که مجموعه گمرک جهت تسهیل در صادرات و ترخیص کالاهای این شرکت همکاری همه جانبه دارد. علی‌اصغر عبداللهی افزود: برای کمک به حوزه تولید و صنعت، تمام کالاهای تولیدی که نیاز صنایع است و وارد استان می‌شود بدون وقفه در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

🔸عبدالهی بیان کرد: مشکلات زیرساختی از جمله نبود جاده مناسب، نبود شرکت حمل و نقل بین‌المللی، نبود انبار و راه‌آهن همگی دست به دست هم داده و مانع از این شده است که زنجیره تولید در استان به صادرات متصل شود.

 

🔸شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه است که یکی از بزرگترین تولید کننده های ورق های گالوانیزه خودرویی و صنعتی در کشور محسوب می شود.

🔸آدرس شرکت ورق خودرو در شبکه های اجتماعی:

🔗https://chat.whatsapp.com/GxvzYjJPS836Po93I2GBeW 🔗

https://eitaa.com/cbascompany 🔗

https://instagram.com/cbasco.ir?igshid=NGExMmI2YTkyZg