شهید جمهور کشورمان حجت الاسلام رییسی : “حمایت از تولید و رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان به عنوان یکی از مسائل مهم و اولویت دار دولت است”

شهید جمهور کشورمان حجت الاسلام رییسی : “حمایت از تولید و رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان به عنوان یکی از مسائل مهم و اولویت دار دولت است”

🔺و امروز در پایان اردیبهشت ۱۴۰۳؛ تلاش غیورمردان جبهه صنعت افتخار دیگری در شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری با ثبت رکورد ماهانه تولید رقم خورد.

✅ رکورد تولید ورق گالوانیزه در اردیبهشت به رقم 33 هزار و ۵۵۰ تن رسید

🔹با همت شبانه روزی کارکنان تلاشگر شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری در سال «جهش تولید با مشارکت مردم »، رکورد جدیدی به ثبت رسیده است. نویدایزدی مدیر ارشد کارخانه ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: کارکنان تلاشگر این شرکت با همدلی و مودت و همتی مضاعف و نیز بابهبود شرایط درحوزه تأمین مواد اولیه و مهیا بودن بستر های لازم توانستند همزمان با میلاد امام رضا(ع)با تولید 33 هزار و ۵۵۰ تن ورق گالوانیزه در اردیبهشت ماه رکورد ارزشمند دیگری ثبت نمایند. نوید ایزدی افزود: کارکنان شرکت ورق‌خودرو با ثبت رکوردهای پی‌در‌پی سعی دارند در مدت زمانی هرچه کوتاه‌تر به ظرفیت نامی شرکت یعنی تولید ۴۰۰ هزار تن انواع محصولات گالوانیزه در سال دست یابند که خوشبختانه تاکنون در این مسیر توانسته اند موفقیت‌های شایان‌توجهی به دست آورند. وی ثبت رکورد جدید ماهانه در اردیبهشت ماه را نتیجه همت والای همکاران و همکاری واحدهای مختلف، تدابیر سازنده و راهگشای مدیریت شرکت و تلاش و حمایت‌های بی‌دریغ شرکت فولاد مبارکه توصیف نمود.

🔹ایزدی اظهار داشت: شرکت ورق خودرو با عزمی راسخ و اراده ای مستحکم همواره سعی بر رفع موانع و هموار نمودن مسیر تولید داشته وبا همه توان تلاش نموده نقش حمایتی خود ازصنایع خودرو سازی کشور در راستای خودکفایی این صنعت از واردات محصولات گالوانیزه ایفا نماید.

🔹فردین علیمیرزایی مدیر تولید شرکت ورق‌خودرو نیز ضمن تبریک این موفقیت و قدردانی از زحمات همه کارکنان،رکورد ماهانه قبلی تولید در شرکت ورق‌خودرو را مربوط به خردادماه سال گذشته(۱۴۰۲) به میزان ۳۳هزار و۳۷تن اعلام نمود و بیان داشت :با بکارگیری حداکثری توان خود و همت و تلاش جمعی همکاران، تمامی توان خود را در راستای افزایش سطح تولید محصولات کیفی و گریدهای ویژه به منظور دستیابی هرچه سریعتربه ظرفیت نامی شرکت به کار خواهیم گرفت.