چتر حمایتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری اینبار از بانوان ورزشکار این استان …

چتر حمایتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری اینبار از بانوان ورزشکار این استان …

تیم فوتبال بانوان استان بواسطه حضور در لیگ برتر کشور زیر چتر حمایتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
وحید میرزایی بمناسبت راه یافتن تیم فوتبال بانوان این استان به لیگ برتر گفت: بانوان این خطه از ایران زمین نه تنها مایه ی غرور و عزت منطقه بلکه افتخار ملی محسوب می شوند.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری افزود: محدودیت های امکاناتی و محرومیت های حمایتی این استان نه تنها نتوانسته مردمان غیور و بویژه شیر زنان آن را منزوی کند، بلکه مسبب ایجاد انگیزه اثر بخش برای فتح قله های افتخار شده است.

وی اظهار کرد: این مجموعه بر خود می بالد که از قشری از جامعه حمایت می کند که با پوششی اسلامی نه به عنوان یک محدودیت بلکه بعنوان یک باور و اعتقاد بهره برده و توانسته آنرا مبدل به یک انگیزه درونی کرده تا برای رسیدن به باور خواستن و توانستن، اینگونه شایستگی های خویش را محقق کنند.

وحید میرزایی گفت: بانوان استان چهارمحال و بختیاری بایستی بدانند که تاریخ ساز بوده، هستند و خواهند بود و این مجموعه نیز بر اساس وظیفه اخلاقی حمایت همه جانبه و مستمر خود را از این گنجینه های اجتماعی استان در تمامی عرصه ها، خواهد داشت.

شایان ذکر است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری پس از راه یافتن تیم فوتبال بانوان استان به لیگ برتر، به عنوان نخستین مجموعه صنعتی در استان حمایت مالی یک میلیارد ریالی از ایشان را صورت داد.

فهرست
ArabicEnglishPersianTurkish