پیام مدیرعامل شرکت ورق خودر چهارمحال و بختیاری؛بمناسبت دهه مبارک فجر

پیام مدیرعامل شرکت ورق خودر چهارمحال و بختیاری؛بمناسبت دهه مبارک فجر:
بسمه تعالی

سلام بر بهمن،ماه پیروزی حق علیه باطل و درود فراوان به محضر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و پیروان مکتبی که با تکیه بر قدرت  لایزال حق ، حماسه آفریدند و پرچم ایمان را در درون شوره زار استبداد برافراشتند.

ایام فرخنده دهه فجر تنها یادآور یک واقعه بزرگ تاریخی نیست ؛ بلکه تجلی 43 سال حیات شجره طیبه در پرتو انقلاب شکوهمند اسلامی است . بی تردید انقلاب اسلامی ایران سرآغاز فصلی نوین در تاریخ معاصر ما و در اساس و جوهره خود یک انقلاب معنوی و ریشه در مبانی اصیل فرهنگ اسلامی دارد و خدا را شاکریم که پس سالها تلاش و همت فرزندان این مرز و بوم ، شاهد شکوفایی و پیشرفتهای افتخارآفرین درعرصه های مختلف بخصوص صنعت ورق گالوانیزه خودرو در کشور عزیزمان هستیم.

اینجانب  فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، چهل و سومین بهار انقلاب ، هنگامه طلوع آزادی ایران اسلامی که با رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به وقوع پیوست را به مردم شریف بویژه کارکنان و خانواده بزرگ شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تبریک و تهنیت عرض نمود و ضمن تجدید پیمان با شهدا و رهبر فرزانه انقلاب،  از پیشگاه خداوند سبحان سربلندی و عزت روزافزون ملت شریف ایران را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های تابناک انقلاب اسلامی  مسئلت می‌نمایم.
حمید شجاعی
مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری