وحید میرزایی در نشست با مدیرکل و اهالی ورزش استان، ورزش را رکن محرک جامعه در برابر ناهنجاری های اجتماعی و نیز جسمی دانست.

ورزش، رکن محرک جامعه در برابر ناهنجاری هاست …

وحید میرزایی در نشست با مدیرکل و اهالی ورزش استان، ورزش را رکن محرک جامعه در برابر ناهنجاری های اجتماعی و نیز جسمی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
در دیدار مدیر عامل این شرکت با مدیرکل ورزش و جوانان و کادر هیات بسکتبال، وحید میرزایی با بیان این مطلب افزود: علی القاعده کار مدیرعامل شرکت، تولید و تمرکز بر اجرایی کردن سیاست های کلان کارخانه و تحقق راهبردهای تعریف شده برای جلب رضایتمندی سهامداران شرکت است. اما بافت فکری بنده به دلیل تجارب کاری طول دوران خدمت، داشتن نگاه عمیق فرهنگی اجتماعی به این منطقه است.

وی افزود:به همین منظور سعی کردم فراتر از وظایف صرفا تولیدی، به مسئولیت های اجتماعی و تعهدی که به مردم این استان داشته و دارم به سمت «تاسیس یک باشگاه فرهنگی ورزشی» در کارخانه ورق خودرو استان رفته چرا که قرابت و نزدیکی فرهنگی مردم این منطقه با زادگاه بنده یعنی استان کرمان همجوار با زادگاه حاج قاسم سلیمانی بوده است.

ایشان در ادامه اظهار داشت: تلاش شده بتوانیم سهم بیشتری از منابع را در قالب یک موسسه فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و ورزشی و در واقع با شمول گسترده تری برای مردم این استان به ارمغان آورده و سهم مسئولیت های اجتماعی کارخانه را نسبت به سالهای گذشته خود چندین برابر کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست درباره کارکردهای ورزش گفت: ارتباط موثر ورزش و صنعت و خلق یک معادله برد برد برای طرفین می‌تواند از یک سو اسباب رونق اقتصادی و همچنین اعتلای ورزش حرفه‌ای استان را رقم بزند.

ایشان در ادامه از حمایت های مالی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در خصوص هدیه بسکتبالیست های استان در آستانه المپیک و همچنین کمک به تیم فوتبال لیگ برتری ملی پوشان سپاسگزاری کرد.

سپس آقای دکتر قاسمپور رییس هیات بسکتبال استان، استعدادهای بی نظیر بسکتبال استان را ناشی از وجود ریشه های عمیق بسکتبال در گوشت و پوست و استخوان مردم استان عنوان کرده و استان را کندوی عسل بسکتبال کشور دانستند.

ایشان در ادامه از مدیران صنایع و کارخانجات صنعتی استان درخواست کرد همچون شرکت وزین ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با حمایت از تیم های ورزشی، زمینه های توسعه ورزش همگام با سایر استان های صنعتی را فراهم آورند.