وحید میرزایی جسارت، شهامت و منش مردمان استان چهارمحال و بختیاری برگرفته از فرهنگ غنی آنان عنوان کرد که برخواسته از سادگی و بی ریایی آنان و ذات پاک ایشان است.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری:
فرهنگ غنی مردمان این استان، برخواسته از ذات پاک و زلال آنان است …

وحید میرزایی جسارت، شهامت و منش مردمان استان چهارمحال و بختیاری برگرفته از فرهنگ غنی آنان عنوان کرد که برخواسته از سادگی و بی ریایی آنان و ذات پاک ایشان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
در نشست مدیرعامل این شرکت با فرماندار و نماینده مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی، وحید میرزایی گفت: به جهت فرهنگ والا و ارزشمند منطقه دلم من نیز به مردمان نیک نام آن گره خورده و سبب شد تا در زمان حضورم در این شرکت گام های موثر و اثر بخش را برای ایشان بردارم.

وی ظرفیت بالای نیروی انسانی و نیز زیر ساخت مناسب در استان را بسیار ارزشمند توصیف و افزود: ایجاد شورای راهبردی در این استان بسیار ضروری زیرا با ظرفیت های موجود با یک‌پایش منطقه ای می توان را دستاوردهای مهم و کاربردی و البته اثرگذار سدت یافت که آینده استان را تضمن کند.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو اظهار داشت: وظیفه این شورا در گام اول سیاست گذاری و تقویت منابع و در گام بعد توزیع مناسب منابع در راستای تحقق سیاستهای فرهنگی و اجتماعی برای مردم استان بوده و به تبع آن ارزش افزوده بیشتری را عاید این استان می کند.

میرزایی افزود: ولی امروزه به دلیل خلا ناشی از عدم تشکیل چنین شورای، ما شاهد فقر مردم منطقه و مهاجرت های گستره نخبگان به سایر استانها برای دریافت خدمات حتی از جنس ابتدایی آن هستیم که این امر باعث می شود توسعه به معنای واقعی در این استان شکل نگیرد چرا که یکی از مولفه های توسعه جمعیت بوده و این استان عملا این مولفه آن هم از نوع مرغوب و نخبه را بدون هیچ بهایی به حراج گذاشته است!

وی گفت: بایستی این معضل را توسط همین شورا مدیریت کرده تا ظرفیت های بالقوه معطل مانده در این استان را شناسایی، مدیریت و به فعلیت تبدیل کند و بنده هم بعنوان یک شهروند افتخاری و مدیر عامل این کارخانه در کنار شما هستم تا انشالله در آینده نزدیک شاهد افزایش سطح تعاملات دوسویه بیشتری با یکدیگر در این زمینه باشیم و بتوانیم گامی مشترک و‌اثرگذار برای سلامت و شادابی مردم منطقه برداریم.

سپس فرماندار شهرستان بروجن با تائید بیانات مدیرعامل شرکت ورق خودرو اظهار کرد: خوشحالیم که در کنار خویش مدیری را داریم که بخوبی درد های منطقه را شناخته، درک کرده و با ارائه راهکار سعی در رفع مشکلات دارد و این امر نشات گرفته از فهم بالا و درایت ایشان دارد.

نماینده مردم شریف بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این نشست گفت: با اتحاد و همدلی مسئولین در بخش های دولتی و خصوصی بدون شک می توان بر مشکلات منطقه چیره شد و نتایج مطلوبی از آن بدست آورد که مورد رضایت همگان باشد.

وی توصیه کرد بایستی نوع نگاه و دیدگاه درست و اصولی به مسایل پیرامون خود در جامعه داشت تا با اشراف بر امور در جهت رفع آنها بخوبی عمل کرد و شرکت ورق خودرو بخوبی تاکنون در این مقوله ورود و نقش تاثیرگذاری را ایفا کرده و امیدوارم با تداوم آن زمینه ساز مشارکت دیگر صنایع پویای استان در رفع معضلات منطقه باشیم.