نقش محوری شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در توسعه پایدار شهرستان بروجن

نقش محوری شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در توسعه پایدار شهرستان بروجن

حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در بازدید فرماندار ،مدیر کل دفتر شهر و روستای استانداری چهارمحال و بختیاری و جمعی از شهرداران و دهیاران شهرستان بروجن ، این شرکت را درای جایگاهی ارزشمند و کارآمد در صنعت خودروسازی و فولاد کشور و ایفاگر نقشی موثر در توسعه منطقه توصیف نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری؛

مدیرعامل شرکت ورق خودرودرنشستی صمیمی با جمعی از مسئولین شهرستان بروجن ضمن معرفی شرکت ، شرایط موجود و برنامه های توسعه این شرکت را تشریح نمود.

وی خاطر نشان کرد: شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در کنار توسعه فرآیند تولید خود توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی داشته و این امر را دغدغه و اولویت مهم این شرکت می دانیم و بر این باوریم توسعه زیر ساخت های صنعتی استان بامساعدت و همدلی دولت ، توسعه  اجتماعی و اقتصادی منطقه را نیز به همراه خواهد داشت.

حمید شجاعی افزود:شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری را سرمنشأ اثر و رشد منطقه عنوان نمود و خاطر نشان کرد:

توسعه منطقه درحوزه های صنعتی و اجتماعی مستلزم توجه و نگاه ویژه مسئولین به مباحثی از قبیل: رفع نیاز های منطقه و تلاش بر اشتغالزایی از طریق حمایت از مجموعه های صنعتی فعال در سطح استان می باشد.

درادامه فتاح کرمی فرماندار شهرستان بروجن ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت ورق خودرو اظهار امیدواری نمود تفکرات توسعه گرایانه مدیریت شرکت ورق خودرو بتواند رشد و توسعه این شرکت و سپس منطقه موثر باشند.

 وی تلاش و همت کارکنان واحدهای صنعتی و تولیدی در شرایط دشوار کنونی با توجه به تحریم های ظالمانه را به مثابه جهاد فی سبیل اله دانست و مایه مباحات و افتخار توصیف  و از دغدغه های اجتماعی واقدامات موثر مجموعه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری قدردانی نمود.