مانع زدایی از تولید در راس اهداف کلان باید قرار گیرد…

حمید شجاعی با یادآوری شعار سال، مانع زدایی از خطوط تولید بویژه صنعت کشور را توسط همه ی دستگاه ها، خصوصا ارگان های خدمت رسان خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری :
در حاشیه دیدار فرماندهی سپاه و مسئول بسیج کارگری شهرستان بروجن با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، بر نگاه بومی سازی و کالای ساخت داخل و مهندسی معکوس با وجود تحریم های ظالمانه، تاکید گردید.

حمید شجاعی در این نشست گفت: در تلاش هستیم روح جهادی گری و بسیجی باوری را در این شرکت گسترده تر شده و با این دیدگاه به توسعه و رشد صنعت استان و اقتصاد کشور پیش رویم.

وی با اشاره به استراتژیک بودن تولیدات این کارخانه افزود: عدم توجه به تولید می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری مالی و اجتماعی به این کارخانه، صنایع پایین دست و مجموعه های بزرگ حوزه صنعت کشور از جمله مجموعه های خودرو ساز ایجاد نماید.

در ادامه این دیدار سرهنگ عظیمی خط مقدم تولید را همانند جهاد در راه خدا دانست و اظهار داشت: ارزش تولید در مقطع کنونی کشور و شرایط خاص منطقه جایگاه والا نزد حق تعالی و بندگانش داشته و با توکل بر خالق و پشتیبانی مردم باید هر روز گامی رو به جلو برای تحقق اهداف و برنامه ها شکل بگیرد که شرکت ورق خودرو به بهترین شکل این امر را محقق نموده است.

در پایان این دیدار به مناسبت هفته مکتب انقلاب اسلامی با اهدا لوح از مدیرعامل شرکت ورق خودرو تقدیر بعمل آمد.