قدردانی نماینده شهرستان بروجن از اقدامات شرکت ورق خودرو در زمینه مسئولیت های اجتماعی

قدردانی نماینده شهرستان بروجن از اقدامات شرکت ورق خودرو در زمینه مسئولیت های اجتماعی

نماینده مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای در دیدار با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهار محال و بختیاری از دغدغه مندی و اقدامات مؤثر این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی به ویژه در شرایط فعلی قدردانی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین جعفری در ادامه به شرایط اشتغال جوانان در شهرستان بروجن اشاره و تاکید کرد: با وجود ظرفیت های موجود در این شهرستان و به طور کلی در استان چهارمحال و بختیاری معضل بیکاری، جفا بر مردم است.
وی از ایجاد نوعی ساز و کار عملی در خصوص رفع محرومیت زدایی و بهبود شرایط فعلی در شهرستان خبر داد و گفت: در تلاش هستیم بستر و زمینه را برای توزیع عادلانه منابع مهیا سازیم و امیدواریم با بهره گیری از مدیران مجرب و کارآمد بتوانیم در جهت رشد و ترقی استان گام برداریم.

توسعه پایدار، رمز شکوفایی
در جریان این دیدار مدیرعامل ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن استقبال از طرح های پیشنهادی نماینده شهرستان بروجن، توسعه پایدار را رمز شکوفایی استان چهار محال و بختیاری و شهرستان بروجن عنوان کرد.
وحید میرزایی ضمن اشاره به شرایط موجود و برنامه های آتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، به نقش و رسالت این شرکت در راستای خودکفایی صنعت خودروسازی کشور اشاره کرد و افزود: با تلاش و همت کارکنان این شرکت روند روبه رشد خودکفایی کشور از واردات ورق گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودرو سازی را سرعت داده ایم.

وی در ادامه بر لزوم توسعه همکاری های منطقه در حوزه های صنعت تأکید کرد و خواهان توجه و نگاه ویژه مسئولین بر مباحثی از قبیل رفع ضرورت های منطقه و تلاش در جهت جذب سرمایه گذاری مؤثر و همچنین تلاش بر توسعه اشتغال از طریق حمایت از کسب و کارهای کوچک شد.
مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود تلاش خواهد کرد تا بیش از پیش زمینه های اشتغال زایی برای جوانان را فراهم آورد.