شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری پیشرو در تولید با تفکر بسیجی و عمل جهادی …

مسئولین بسیج کارگری و بسیج مهندسین استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه ی بازدید از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، حرکت این شرکت در بحث تولید، با نگاهی بسیجی محور و عملی جهادی خواندند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
جناب سرهنگ گنجی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و جناب سرهنگ مختاری مسئول بسیج مهندسین استان چهارمحال و بختیاری از شرکت ورق خودرو بازدید و طی نشستی با مدیرعامل ،هیات مدیره و جمعی از مدیران این مجموعه، حضور این شرکت را حضوری جهادی در تولید و اقتصاد کشور برشمردند.

در ابتدای این دیدار حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم به میهمانان ترویج فرهنگ بسیج را فریضه شرعی و الهی توصیف نمود و به نقش و جایگاه بسیج در عرصه های مختلف اقتصادی و فرهنگی اشاره نمود و آن را ستودنی دانست وافزود:
بسیجیان در تمامی عرصه ها و ازجمله بسیجیان شاغل در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بازوان پرتوان این واحد صنعتی می باشند ویاریگر مدیریت مجموعه در دستیابی به اهداف سازمانی در مسیر رشد و تعالی شرکت هستند.

وی پایگاه مقاومت بسیج کارگری امام علی (ع) را بهره مند از اعضاء با تعهد و تخصص معرفی نمود و تعهد و تخصص را از بارزه‌های مهم کارگران و کارکنان شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر شمرد.

در ادامه جناب سرهنگ گنجی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان از حضور در شرکت ورق خودرو ابراز خرسندی نمود وافزود:
دستاورد‌هایی را که در نتیجه تدبیر و تلاش و ترویج فرهنگ ایثار شهادت در جامعه حاصل گردیده موجب دلگرمی نظام مقدس اسلامی می باشد.

در بخش دیگر این نشست سرهنگ مختاری مسئول بسیج جامعه مهندسین استان اظهار امیدواری نمود با ارتقاء سطح دانش فنی بسیجیان جامعه شاهد رشد و پیشرفت روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.