سودآوری و اشتغال زایی کسب جایگاه ویژه در بازار های بین المللی دغدغه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است

سودآوری و اشتغال زایی کسب جایگاه ویژه در بازار های بین المللی دغدغه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است
.
حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در دیدار با کاظم منزوی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری چهارمحال و بختیاری ضمن تاکید بر نقش کلیدی این شرکت در توسعه پایدار منطقه و استان اظهار داشت: مجموعه ما علاوه بر سودآوری و اشتغال‌زایی، با تولید محصولات کیفی وارسال آن به بازارهای جهانی ، می کوشد با کسب سهم در بازارهای فراملی نقش موثری داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
دراین دیدار حمید شجاعی خاطر نشان کرد: تولید مستمر نیازمند حمایت همه جانبه مسولان استان است وشرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری منویات مقام معظم رهبری را نصب العین قرارداده و درسالی که از سوی معظم له مزین است به شعار تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین درتلاش است در راستای ارتقاء سطح دانش خود به شرکت های دانش بنیان داخلی اتکاء نماید.
وی افزود:شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در راستای ایجاد ارزش افزوده،احداث خط تولید شماره2 گالوانیزه خود را دردستور کار دارد.
شجاعی خواستار حمایت هرچه بیشتر دولت از بخش صنعت به ویژه فولاد شد و تأکید نمود: باعنایت به ظرفیت اسمی تولید400هزارتن قابلیت تولید انواع گریدهای مورد استفاده در تولید لوازم خانگی و به ویژه صنعت خودروسازی حمایت هرچه بیشتر از این مجموعه اثرات مثبت و قابل توجهی برای استان در پی خواهد داشت.
سپس کاظم منزوی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار امیدواری نمود با تعامل مثبت دولت و بخش صنعت شاهد پیشرفت و بهبود شرایط حاکم بر واحد های صنعتی استان باشیم.
وی خاطر نشان کرد شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری مجموعه ای سرآمد دراستان است که با توجه ویژه به مبحث مسئولیت های اجتماعی نقشی ارزنده در مساعدت با نهادهای حمایتی استان ایفا نموده است و امیدواریم با اجرای طرح های توسعه در این شرکت شاهد اشتغالزایی و رشد و شکوفایی هرچه بیشتر اقتصادی منطقه باشیم.