حفظ، توسعه و انتقال دانش و فناوری از اولویت های شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است

حفظ، توسعه و انتقال دانش و فناوری از اولویت های شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است

حمید شجاعی حفظ، توسعه و انتقال دانش و فناوری نوین را از اولویت های شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در حوزه تکنولوزی این مجموعه بر شمرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
مدیرعامل این شرکت در نشست با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ایرسا گفت:شرکت ایریسا به عنوان یکی از شرکای تجاری ارزشمند ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بوده که از زمان راه اندازی این مجموعه همواره در کنار این قرار داشته است.

حمید شجاعی افزود: در حوزه‌ی فناوری، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری حرکت به سمت توسعه سیستم های اطلاعاتی نوین و تحول دیجیتال با هدف حرکت به سوی هوشمند سازی کارخانه را در دستور کار خویش قرار داده که این امر با همکاری شرکت ایریسا محقق خواهد شد.

در ادامه این نشست اکبر گلبو مدیرعامل شرکت بین المللی ایریسا ضمن ارزشمند خواندن نگاه و اهداف عالیه ی مدیریت مجموعه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: امید است در راستای تعاملات و همکاری های موثر فی مابین در حوزه های تحول دیجیتال فصل جدیدی از همکاری ها بین دو شرکت آغاز گردیده و به سبب آن شاهد افزایش بهره وری شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری باشیم.

وی اظهار کرد: ما در تلاشیم با پشتيبان دیحیتال از سازمان های چون شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در فناوری اطلاعات، سيستم‌های اطلاعات مديريت و اتوماسيون صنعتی در هر زمان، در توسعه های بعدی آنان، با توجه به توسعه و رشد سريع فناوری ها موثر واقع گردیم.