حجت الاسلام و المسلمین نکونام توجه و تمرکز بر رشد و توسعه ی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری را یک خواست عمومی و باور همگانی در منطقه برشمرد.

توجه به رشد تولید و توسعه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، یک خواست عمومی و باور همگانیست …

حجت الاسلام و المسلمین نکونام توجه و تمرکز بر رشد و توسعه ی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری را یک خواست عمومی و باور همگانی در منطقه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در بازدید از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، مدیران این مجموعه را جهادی، انقلابی و لایق برشمرد که توانسته اند در کوتاه مدت و علیرغم موانع تولید، رکوردهای تولید را ارتقا بخشند که این جهش تولید موجب شکوفایی و تحول استان گردیده است.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام توسعه پایدار را باعث رفع نیاز بازار و کاهش واردات و به طبع آن رونق صادرات و ارزآوری ‌دانست و افزود: در یک مجموعه ی صنعتی علاوه بر بعد سود و زیان می بایست به سرمایه های انسانی نگاهی متعهدانه و دلسوزانه داشت، زیرا حضور این مجموعه در عرصه مسئولیت های اجتماعی از جمله فعالیت های عمرانی ، فرهنگی ،ورزشی و دینی که با نگاه متعهدانه انجام گرفته، توانسته است یک تحول در سطح استان ایجاد کند.

ایشان با اشاره به رتبه بیکاری استان و اهمیت صنایع اقماری در رفع بیکاری و‌ فقر، از مدیرعامل شرکت ورق خودرو خواست احداث خط تولید های تکمیل زنجیره فولاد را در راس امورات قرار دهد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در ادامه این دیدار به رکوردهای تولید در هفت ماه نخست امسال اشاره کرد و بیان داشت: کسب رکوردها اخیر این مجموعه در حوزه تولید، نشان تلاش و غیرت و اداره پولادین پرسنل این شرکت است و از ایشان تشکر کرد.

حمید شجاعی تولیدات این شرکت را بهترین و با کیفیت ترین ورق گالوانیزه با کیفیت سطح رویه کشور عنوان کرد و اظهار داشت: با تآمین بموقع مواد اولیه ی شرکت می توان تولید خود را به ظرفیت اسمی رسانید و به موجب آن رشد تولید صنایع وابسته از جمله صنایع خودروسازی و لوازم خانگی و حمایت از صنایع پایین دستی را به ارمغان آوریم.

وی با اظهار اینکه فولاد یک صنعت مادر است و چالش هایی از جمله کمبود مواد اولیه و قطعی گاز بعنوان سوخت پایه ی این شرکت را مانع تولید و بدنبال آن ضربه به اقتصاد کشور دانست و افزود: نگرانی از قطعی احتمالی گاز در زمستان امسال خاطر مشتریان و پرسنل را آزرده کرده و تمرکز ایشان را بر هم زده که امیدواریم با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر رفع موانع تولید، این مشکل از طریق پیگیری های حضرتعالی ، استاندار محترم و‌ مجمع نمایندگان محترم استان برطرف شود.

حمید شجاعی با اشاره به اجرای پروژه توسعه ای این شرکت، گفت : با اجرایی شدن این طرح شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق گالوانیزه بویژه در تولید ورقهای گالونیزه با کیفیت سطح رویه در کشور تبدیل شده است.

مدیدعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری برخورداری از منافع این گونه صنایع را حق شهروندان دانست و اظهار داشت: اینجانب اعتقاد قوی به تحقق مسئولیت های اجتماعی دارم اما این امر باید با برنامه و در یک چارچوب مدون صورت پذیرد.