تولید کنندگان بزرگ و مطرح کشور شرکای تجاری استراتژیک شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری هستند.

جلسه هم اندیشی و تبادل نقطه نظرات فنی و بازدید جمعی از مدیران و کارشناسان گروه صنعتی  انتخاب الکترونیک از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری؛

حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در این بازدید به درجه اهمیت بالای مشتریان تولید کننده لوازم خانگی اشاره نمود و افزود:صنایع لوازم خانگی همچون صنایع خودروسازی با اهمیت ترین مشتری صنایع فولادی هستند و مفتخریم که گروه تولیدی انتخاب یکی از بزرگترین تولید کنندگان این عرصه لوازم خانگی از مشتریان عمده شرکت ورق خودرو همواره به عنوان شریک استراتژیک در کنار ما حضور داشته است.

وی افزود:افزایش رضایت مندی صنایع لوازم خانگی از اولویت های کاری ما بوده و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری همواره سعی نموده با استفاده تکنولوژی روز دنیا مطابق با جدید ترین استانداردهای جهانی کیفیت سبد محصولات خود را بالا ببرد و در  این راستا اخیراً اقدام به بهینه سازی خط تولید خودر نموده است.

سپس هوشنگ یزدانی معاون تأمین گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان  ضمن ابراز خرسندی از بازدید و برنامه تبادل نظر فنی با مدیرعامل و دیگر مدیران شرکت ورق خودرو افزود:

توانایی منحصر به فرد شرکت ورق خودرو در تولید گریدهای خاص محصولات گالوانیزه این شرکت را در اولویت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک برای تأمین نیاز به محصولات قرار داده است.