اکیدمدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر توسعه کارخانه بمنظور خلق ارزش افزوده و رفع معضل بیکاری دراستان

تاکیدمدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر توسعه کارخانه بمنظور خلق ارزش افزوده و رفع معضل بیکاری دراستان

درنشستی صمیمی با نماینده مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی توسعه پایدار را رمز شکوفایی استان چهارمحال و بختیاری عنوان نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری:
این دیدار با خیر مقدم و  ارائه گزارش مبسوطی از شرایط موجود وبرنامه های آتی شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری از طرف حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال آغازشد.
وی به نقش و رسالت این شرکت در راستای خودکفایی صنعت خودروسازی کشور با تکمیل زنجیره ورق های خودرویی اشاره نمود و افزود : با تلاش و همت کارکنان این شرکت استقلال کشور از واردات ورق گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودرو سازی را رقم زده ایم.
وی باتأکید بر لزوم توسعه منطقه درحوزه های صنعت و اجتماعی ، خواهان توجه ویژه مسئولین به نیازها و کاستی های منطقه شد و خواستار سعی در جهت جذب حداکثری سرمایه و تلاش برتوسعه اشتغال از طریق پشتیبانی از نهادهای مختلف در راستای رشد کسب و کارهای کوچک شد و خاطر نشان کرد :مجموعه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تمامی تلاش و همت خود را درراستای توسعه بحث مسئولیت های اجتماعی و حمایت ازاشتغال زایی به کار گرفته است.
در ادامه حجه الاسلام و المسلمین جعفری نماینده مردم شریف شهرستان بروجن در مجلس شورای از دغدغه های اجتماعی و اقدامات موثر مدیریت شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در جهت اختصاص سرمایه برای رشد اشتغال زایی و توسعه اجتماعی منطقه قدردانی نمود.
وی وجود پتانسیل ها توانایی منطقه و استان چهارمحال و بختیاری را حائز توجه ویژه دانست وافزود: علت اصلی وجود معضلات و مشکلات در سطح استان چهارمحال و بختیاری معضل بیکاری است.
وی افزود: در صدد هستیم بستر و زمینه را برای توزیع عادلانه منابع مهیا سازیم و امیدواریم در سطح استان بتوانیم در جهت رشد و ترقی هرچه بیشتر استان گام برداریم.