اولویت بخشی به رفع مانع تولید، دستور کار شورای تأمین شهرستان است.

فرماندار شهرستان بروجن:
اولویت بخشی به رفع مانع تولید، دستور کار شورای تأمین شهرستان است.

مسعود ملکی مانع زدایی از مسیر تولید، اولویت اصلی و اراده جدی شورای تأمین شهرستان بروجن اعلام و بر تحقق این امر مهم با به‌کارگیری همه‌ی ظرفیت‌های موجود تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
در جلسه‌ی شورای تأمین شهرستان بروجن که در محل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تشکیل شد، فرماندار بروجن گفت: در این راستا اهداف ترسیم‌شده در جهت حمایت ویژه از واحدهای صنعتی، مشکلات مهم آن‌ها به‌خصوص در بخش تأمین زیرساختی ازجمله: برق، آب و گاز را به‌صورت جدی پیگیریم و ان شاالله نتایج مطلوبی نیز حاصل خواهد داشت.
مسعود ملکی افزود:واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان باید پیگیر اجرای طرح توسعه واحد خود بوده و در این رابطه دستگاه‌های اجرایی شهرستان و حتی استان نیز به‌صورت جدی حامی بخش تولید و تولیدکنندگان هستند.
در ابتدایی این جلسه مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن خیرمقدم و تبریک ایام دهه فجر به اعضای شورای تأمین شهرستان بروجن، اظهار کرد: با بهبود و پیشرفت شرایط کنونی کشور و حرکت به سمت ثبات نوید تحول و ایجاد امیدواری برای رفع موانع در حوزه تولید و خروج از بن‌بست‌های اقتصادی جلوه گر خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در جریان رفع موانع تولید و پشتیبانی از آن‌همه دارای رسالت هستیم و در یک سنگر قرار داریم، گفت: در این راستا، برخی مشکلات و موانع مرتبط با امور کلان و ملی است که باید منعکس و پیگیری شود.
حمید شجاعی در ادامه این نشست با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری گفت: ایشان با رویکرد جدی‌تر نسبت به گذشته به ‌نوعی وارد جزییات شدند، و در واقع اصل مشکل کشور را “تولید” دانستند و اگر تولید نباشد هم وضعیت اشتغال و هم موانعی که فکر می‌کنیم در حوزه اقتصادی داریم، حل نمی‌شود.
گفتنی است این جلسه با بررسی مشکلات شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ادامه یافته و با بازدید اعضای شورای تأمین شهرستان بروجن از سایت این شرکت به پایان رسید.