تکمیل زنجیره تولید محصولات فولادی زیربنای توسعه پایدار استان

تکمیل زنجیره تولید محصولات فولادی زیربنای توسعه پایدار استان

 

کارشناسان طرح آمایش صنعت استان به‌منظور نیازسنجی برای توسعه زیرساخت‌های صنعتی و برنامه‌ریزی بلندمدت برای توسعه صنعتی منطقه،اقدام به بازدید از واحدهای شاخص صنعتی استان نمودند و در این راستا از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری؛

این دیدار با ارائه گزارش مبسوطی از شرایط موجود و برنامه‌های آتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری توسط حمید شجاعی مدیر عامل این شرکت آغاز شد.

شجاعی اجرای طرح‌های بالادستی تولید ورق گالوانیزه در جهت تکمیل زنجیره فولاد استان برای توسعه صنعت منطقه ضروری دانست و آن را مهم‌ترین استراتژی شرکت ورق خودروتوصیف نمود.

وی خاطرنشان کرد با اجرای بخشی از طرح‌های توسعه این شرکت و تولید محصولات ویژه بدنه نمایان خودرو(رویه) و دریافت نتایج مثبت تست‌های آزمایشگاهی در صنایع خودروسازی و اخذ رقم قابل‌توجهی از سفارشات، کشور از واردات این نوع محصولات خودکفا شده و از خروج مقادیر زیادی ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.

سپس ولد بیگی مشاور رئیس مرکز مطالعات و پژوهش بازرگانی وزارت صمت ضمن ابراز خرسندی از بازدید از پیشرفته‌ترین خط تولید ورق گالوانیزه و تنها تولیدکننده ورق گالوانیزه خودرویی در کشور هدف از اجرای این طرح و بازدید از واحدهای استراتژیک صنعتی را دریافت نقطه نظرات و بررسی شرایط موجود و موانع و مشکلات جهت ارائه حمایت‌ها و پشتیبانی‌های لازم و موردنیاز صنایع با بهره‌گیری از امکانات و قابلیت‌های بالقوه موجود عنوان نمود.