دیدار مدیر امورشعب بانک ملت در استان چهارمحال و بختیاری با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

مدیر امور شعب بانک ملت در استان چهارمحال و بختیاری با مهندس میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری دیداروپیرامون موضوعات بانکی به بحث وتبادل نظر پرداختند.

درابتدا این دیدارمهندس میرزایی ضمن خیرمقدم به میهمانان به تشریح توانمندی ها وپتانسیل موجود در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری پرداخت وخاطرنشان کرد:شرکت ورق خودرو یکی از توانمندترین شرکت های فعال در حوزه تولیدمحصولات کیفی فولادی می باشد که نقش و رسالتش خودکفایی صنعت خودروسازی در زمینه تأمین ورق های مورد استفاده در بدنه اتومبیل می باشد.

وی درادامه با بیان این مطلب که پیشرفت و ترقی بنگاهای اقتصادی و صنایع مولد درگرو حمایت سیستم بانکی کشور می باشدف خواستار تعاملات هرچه بیشتر با بانک ملت شد.

سپس مهندس حفیظی مدیر امورشعب بانک ملت در استان چهارمحال و بختیاری به تشریح خدمات بانکداری دیجیتالپرداخت و افزود: بانک ملت در زمینه‌های مختلف به ویژه صدور انواع ضمانت نامه‌ها، گشایش اعتباری اسنادی و ارائه خدمات نوین بانکی و نیز ارائه خدمات تسهیلاتی به کارکنان شرکت ورق خودرو آمادگی کامل دارد.

وی افزود: پشتیبانی مالی از تولید ملی به منزله حمایت از اشتغال، کار و سرمایه ایرانی است و بانک ملت در راستای ایفای نقش ملی خود در سالی که مزین به سال جهش تولید است آمادگی خود را جهت ایجاد و افزایش تعاملات سازنده اعلام می دارد.