دیدار خادمین حرم رضوی با پرسنل شرکت ورق خودرو جهارمحال و بختیاری

کاروان خادمین  بارگاه ملکوتی شمس الشموس امروز با حصور در محل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با پرسنل این شرکت دیدار کردند…

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
کاروان خادمین بارگاه ملکوتی شمس الشموس امروز در راستای افزایش بعد معنوی و اعتقادی در این شرکت حضور یافته و زمینه ساز عرض ارادت پرسنل این مجموعه به حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) شدند.

در ابتدای این حضور خادمین حرم رضوی ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف شرکت با استقبال گرم و باشکوه  کارکنان شرکت ورق خودرو روبر شدند که نشان از ارادت عمیق قلبی آنها به ائمه معصومین(ع) بود.

رئیس دفتر مدیریت شرکت ورق خودرو ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به سفیران بارگاه عظیم الشان امام رئوف، با ابلاغ سلام و درود مدیرعامل و اعضای هیات مدیره به خادمین حاضر اظهار داشت: حضور ارزشمند خادمین امام رضا(ع) در این شرکت موجب خیر و برکت است و از اینکه شما عزیزان با سرکشی عمومی، برای رفع نیازها و حوائج مادی و معنوی مردم می کوشید ،مراتب قدردانی خود را اعلام میدارم.

نادریان با قدردانی از پایگاه بسیج این شرکت بعنوان متولی این حضور گفت: حضور خادمان رضوی همراه با پرچم متبرک حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) موجب رشد و کمال جامعه و سبب ارتقای فرهنگی و معنوی در جامعه بالاخص در بین نسل جوان شده و زمینه ساز فزونی ارادت همگان به آستان حضرت دوست و ائمه اطهار خواهد شد.

سپس خادمین بارگاه ملکوتی شمس المشوس پس از نصب پرچم متبرک آستان قدس رضوی در جایگاه اصلی، صلوات خاصه حضرت رضا(ع) را با همراهی پرسنل این مجموعه قرائت و عطر روح نواز حرم مطهر و صفای زیارت ضامن آهو را جاری ساخته و با پخش بسته متبرکه حرم امام رضا(ع) پرچم را در میان جمعیت حمل و حاضرین با بوسه بر پرچم بارگاه ملکوتی بر آن تبرک جستند.