تأکید بر همگرایی در دیدار امام جمعه و اعضاء شورای شهر سفیددشت با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

تأکید بر همگرایی در دیدار امام جمعه و اعضاء شورای شهر سفیددشت با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

در دیدار امام جمعه و اعضاء شورای شهر سفیددشت با مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر همگرایی بیشتر طرفین در جهت توسعه این شهر تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ؛
در دیدار امام جمعه و اعضای شورای شهر اسلامی شهر سفیددشت با مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر تحقق همگرایی در هم افزایی با صنعت و متقابلا حمایت صنعت از جامعه پیرامون این مجموعه از باب توسعه، تأکید شد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره برنقش برجسته شوراهای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان حقیقی مردم در پیگیری مطالبات شان افزود: امیدواریم با توسعه همکاری ها و تعامل مثبت و سازنده بتوانیم در جهت عمل به تعهد خود نسبت به اجرای مسئولیت های اجتماعی گام های مثبت برداریم.

میرزایی خاطر نشان کرد: توجه و ارج نهادن به دغدغه های محیط پیرامون هر واحد صنعتی یکی از رموز رشد و شکوفایی آن مجموعه بوده و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری خود را ملزم و متعهد به رشد همه جانبه به خصوص توسعه اشتغال این منطقه می داند.

در این دیدار رئیس شورای شهر سفیددشت ضمن تقدیر از حمایت های بی نظیر مدیریت شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در حوزه مسئولیت های اجتماعی، حمایت افزون تر این شرکت را از طرح های زیرساختی و توسعه ای شهر سفیددشت را خواستار و اظهار داشت: رشد و توسعه بخش صنعت و همجواری با شهر سفیددشت بلوغ، توسعه و اشتغال این شهر  را در منطقه مهیا نموده است.

وی وجود نگرش مثبت در راستای توسعه منطقه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری را فرصتی مغتنم شمرد و از گام های موثر این شرکت در تحقق اهداف کلان منطقه تقدیر نمود.

در ادامه امام‌جمعه سفیددشت بر نقش ارزشمند شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر توسعه منطقه تاکید و افزود: امروزه شاهد حرکت جهادی و انقلابی از مدیریت این شرکت بر رشد و رونق منطقه هستیم که بسیار موثر و اثر گذار خواهد بود.

حجت السلام والمسلمین نصیری گفت: هدفمند کردن و ساختار سازی حرکت این مجموعه در راستای مسئولیت های اجتماعی یک تفکر منطبق بر اصول عدالت محوری در جامعه بوده که ما نیز بر این امر صحه می گذاریم.